Zábava na záhrade, v lese, alebo na dvore sa môže začať. Detektor kovov pre deti odhalí nečakané objavy. Mince, kľúče, či iné prekvapenia. 

Detektor kovov pre deti má rovnakú funckiu ako veľký "dospelácky" detektor kovov. Detektory odjakživa lákali dobrodruhov a hľadačov pokladov. Detekor kovov pre deti je skvelý spôsob ako si spestriť pobyt v prírode. S detektormi nájdete na záhrade, alebo na lúke všeličo - staré mince, odznaky, nábojnice a ktovie čo ešte. Detektor kovov pre deti poskytne veľa hodín zábavy ďeťom ,ale aj dospelákom!

Tipy na hru s detektorom kovov pre deti 

Pripravte si alobalové gule vo veľosti cca 7 cm a zakopte ich cca 2-3 cm do zeme na lúke alebo záhrade. Vymedzte deťom územie, na ktorom majú hľadať. Úlou podľa uváženia a počtu "hľadačov" môžete variovať. Kto najrýchlejšie nájde poklad? Kto nájde všetky gule? Kto nájde najvzdialenejšiu guľu?

Na spestrenie hry môžete do gulí schovávať rôzne odkazy, alebo indície na nájdenie najbližšej ďalšej gule.

Detektor kovov pre deti je skvelý tip na darček

Ak hľadáte darček (asi skôr pre chlapca), ktorý bude dieťa stimulovať k pobytu vonku, tak delektor kovov rozhdne patrí medzi našich favoritov. Dieťa zabaví, bude ho to ťahať von a do hľadania sa okrem kamarátov môžu zapojiť aj rodičia.