Guličková dráha pre deti je veľmi obľúbenou hračkou. Deti zabaví pri stavaní dráhy aj pri púšťaní guľôčky a pozorovaní prechodu cez lieviky skoky a zákruty. Pozor! Hranie s guličkovou dráhou je návykové aj pre oteckov. Guličková dráha pre deti je skvelým pomocníkom pri rozvoji jemnej aj hrubej motoriky.

Rýchle info
Drevená zvuková guličková dráha Pagoda

Drevená zvuková guličková dráha Pagoda

Nie je na sklade
23,09 €
Nádherná guličková dráha vydáva príjemné tóny ako guľôčka padá dolu. Dúhová pagoda bude fascinovať deti aj dospelých.

Guličkové dráhy pre deti patria medzi najobľúbenejšie detské hračky a deti sa s nimi vydržia hrať celé hodiny. Opakovane spúšťajú guličky po vytvorenej dráhe a pozorujú ako guľočka prekonáva nástrahy dráhy. Stačí upraviť niekoľko dielov a guľôčková dráha má celkom iný tvar a na guličku čaká nová trasa na ceste do cieľa.

Stavebnice tohoto typu stimulujú rozvoj motorických schopností a zároveň deti zoznámia so základnými fyzikálnymi vlastnosťami pohybujúcej sa guľočky. Guličkové dráhy pre deti podporujú rozvoj motoriky, kreativity a priestorového vnímania. Niektoré z našich guľôčkových dráh sú doplnené o automatický výťah, či zvukové prvky ako zvonček, či xylofón. Okrem kreativity pri stavbe dráhy a zábavy pri spúšťaní guľočky tak ponúkajú deťom aj možnosti experimentovania so zvukmi, čo deti milujú.

Či už sa rozhodnete pre guličkové dráhy s výťahom, alebo drevené guličkové dráhy, u nás vždy nájdete iba dráhy od renomovaných výrobcov vyrobené z nezávadných materiálov, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá bezpečnosti a kvality. Navyše drevené guličkové dráhy Kullerbü od nemeckého výrobcu HABA sú určené pre deti už od 2 rokov. Jednotlivé dieliky sú dostatočne veľké na uchopenie a dráhy obsahujú veľkú guľôčku, ktorá je bezpečná pre deti v tomto veku. Vďaka možnostiam ďalšieho rozširovania sú drevené guličkové dráhy Kullerbü HABA dlhodobo využiteľnou hračkou