Vyberte si hračky pre bábätká a hračky pre najmenších - hračky pre batoľatá, novorodencov a hračky pre deti do 12 mesiacov. Odporúčame vám starostlivý výber hračiek pre deti v tomto veku. Pre najmenších postačujú jednoduché hračky farebné hračky. Veľmi rýchlo však bábätká ocenia hračky koré vydávajú zvuky, majú rozne povrchy a sú interaktívne. Ak vyberáte hračky pre bábätká, ste tu správne. 

Deti sú v prvom roku života neuveriteľne vnímavé a chcú preskúmať každý podnet. Pomôžte im v objavovaní pomocou rozvojových hračiek určených pre deti do 12 mesiacov. Hračky pre najmenších by preto mali byť podnetné a rozvíjajúce detské zručnosti.

Ako vyberať hračky pre bábätká a hračky pre najmenších

Hryzátka pre deti prinesú úľavu pri prerezávaní prvých zúbkov, hrkálky pre bábätká prinesú veľa rôznych podnetov pri objavovaní tvarov a farieb a deti zaujmú aj zabavia. Hrkálky sú skvelé aj na rozvoj úchopu. Plyšáci a textilné bábiky sú ideálne hračky na maznanie a túlenie.  Hračky bábätká môžete pripevniť aj na kočík či postieľku. Hrazdičky pre deti predstavujú veľa roznych podnetov a zabavia deti na dlhší čas.

Motorické hračky sú ideálne hračky pre najmenších

Ak vyberáte hračky pre bábätká, určite neurobíte chybu, ak siahnete po motorickej hračke. Dajte pozor, aby ste zvolili hračku adekvátnu veku a zručnostiam dieťaťa. Nech už hľadáte akékoľvek hračky pre bábätká, u nás si vždy vyberiete.