Insectlore.sk sa mení na Playlab.sk. Čaká vás ešte viac zážitkov! Tešíme sa.

Vyberáte mikroskopy pre deti? Tu ste správne - mikroskopy sú pre deti skvelou príležitosťou preniknúť do tajov mikrosveta. 

Pomôžte deťom vo veku 5 - 11 rokov odhaľovať zaujímavý svet pod mikroskopom. Ponúkame široký sortiment detských mikroskopov od renomovaných výrobcov. Nakúpte mikroskopy pre deti u odborníkov na edukačné hračky. 

Čo nájdete v kategórii mikroskopy pre deti?

V kategórii mikroskopy pre deti nájdete detské mikroskopy určené pre deti od 5 do cca 11 rokov. Mikroskopy majú zjednodušené ovládanie a väčšinou v rámci príslušenstva aj súpravu experimentov, ktorá záhŕňa aj zoprár pripravených preparátov na pozorovanie. Výhodou takýchto súprav je, že mladí pozorovatelia sa môžu hneď vrhnúť na pozorovanie bez zdĺhavého pripravovania preparátov. 

Ak hľadáte mikroskop pre deti staršie ako 11 rokov, odporúčame vám, aby ste si pozreli školské mikroskopy. V tejto kategórií už nájdete sofistikované a kvalitné optické prístroje s veľkými zväčseniami vhodné pre starších pozorovateľov. 

Mikroskopy pre deti nie sú hračky

Mikroskopy pre deti ktoré máme v ponuke sa v žiadnom prípade nedajú považovať za hračky. Sú to všetko kompaktné prístroje so stredným zväčšením, ideálne pre základné štúdium biológie. Aj vaše dieťa si rýchlo obľúbi záhady mirkosveta, ktoré pred ním otvorí detský mikroskop. Mikroskopy pre deti sú optické prístroje, ktoré sú konštruované tak, aby v deťoch prebudily záujem o vedu. Takmer všetky modely sú vybavené bohatým a užitočným príslušenstvom. Vďaka tomu je proces pozorovania od prej minúty ešte zábavnejší. 

Neberte výber mikroskopu pre dieťa na ľahkú váhu. Výber prvého mikroskopu je dôležitý! Ak bude vaše dieťa sklamané, jeho záujem o mikrosvet a vedu môže byť nenávratne stratený. Preto u nás nájdete mikroskopy z prvotriednych materiálov. Aj plastové mirkroskopy majú kvalitnú optiku a umožňujú pozorovanie so stredným zväčšením. Nenechajte sa oklamať označením "mikroskopy pre deti". Nahliadnite do okuláru niekedy aj vy! Možno ostanete prekvapení, čo všetko deti môžu pozorovať.

Detské mikroskopy sú ideálnym spoločníkom na sledovanie mikrosveta doma, v škole alebo materskej škole.