Mončiči retro hračky - spomínate si na ne?  Sú to nestarnúce retro hračky, ktoré nás sprevádzali detstvom a viažu sa k nim milé spomienky. Predaj mončiči retro edície je spustený, vyberte túto retro hračku deťom aj vy.

Rýchle info Pre dievčatá Pre chlapcov
Mončiči koala 15cmMončiči koala 15cm

Mončiči koala 15cm

Do 2-5 dní
27,99 €
Plyšové mončiči prezlečené za koalu. Rožkošný mončičák je ešte hebkejší v kožúšku. Výška 15 cm.

Rokmi overená klasika je späť. Online predaj mončiči je tu. Vedeli ste, že Mončiči, alebo Monchhichi - ako znie originálny názov týchto roztomilých postavičiek, vznikli už sedemdesiatych rokoch minulého storočia? Odvtedy sa mončičáci tešia neutíchajúcej obľube. Právom teda hovoríme, že Mončiči sú retro hračky overené časom.

Mončiči dievča, chlapec, alebo celá rodinka mončiči? To už necháme na vás. Faktom je, že monchichi figúrky sú tu s nami už dlho a práve teraz sa retro hračky mončiči opäť tešia veľkej obľube. Kliknite a vyberte si obľúbeného mončičáka aj vy! 

Príbeh Mončiči retro hračky

Všetko sa to začalo v roku 1974 keď pán Sekiguchi vytvoril prvých mončičákov. Boli to milé dvojičky mončiči - plyšové opičky - chlapec a dievča. Plyšáci mali rozkošnú vinylovú tváričku, huňatý kožúšok a cmúľali si palček. Takto začal predaj mončiči v Japonsku. Postavičky original Monchichi sa stali v Japonsku okamžite veľkým hitom a postupne sa rozširovali do celého sveta. Po úspechu na domácej pôde v Japonsku nasledoval celosvetový ošiaľ. Posupne postavičky Mončiči príchádzali ako rôzne retro edície a redizajny. Ani všakovaké módne trendy však tvorcov mončiči neodklonili od pôvodného zámeru. Mončiči sú stále rovnako rozkošné a optimistické postavičky opičiek. Dnes sú mončiči retro hračky opäť na scéne a tešia sa veľkej obľube. Vyberte si aj vy original Monchichi postavičku.