Objavte bezpečné a zábavné pokusy pre deti. Zábava, zážitok, poučenie a vzdelávanie - to všetko nájdete v našich súpravách. S našimi pokusmi pre deti je vzdelávanie zábavné a zaujímavé. 

Rýchle info Novinka
Kryštálový dinosaurusKryštálový dinosaurus

Kryštálový dinosaurus

Na sklade
19,12 €
Experimentálna sada pre malých vedcov. Obsahuje všetky pomôcky na vytvorenie krásneho kryštálového dinosaura.

Pokusy pre deti sú kombináciou zábavy a poučenia. Deti sa formou zážitku a aktivity, ktorú sami realizujú dopracujú k výsledku, ktorý ich zaujme aj poučí. Či už sú to kryštály, vlastnoručne vyrobené skákajúce loptičky, alebo svetielkujúci sliz.

Na čo si treba dať pozor keď vyberáte pokusy pre deti

Na prvom mieste je vždy bezpečnosť - renomovaní výrobcovia garantujú bezpečnosť za dodržania podmienok uvedených v návode. Mnoho súprav obsahuje ochranné okliare alebo rukavice. Deti sa tak cítia ako skutoční vedci, ale zároveň sú aj chránené. 

Experimenty pre deti - pre koho sú vhodné?

Niektoré súpravy potešia chlapcov, niektoré experimentálne súpravy potešia dievčatá. Pri výbere je vždy dôležité brať ohľad na vek dieťaťa. Pri všetkých našich pokusoch máme uvedený odporúčaný vek dieťaťa. Pri výbere ho prisím dodržujte. Prílíš zložité pokusy pre deti vo veku 3 či 4 roky deti skôr odradia ako zaujmú. Rovanko - príliš jednoduché pokusy zase nezaujmú staršie deti. U nás nájdete jednoduché pokusy aj pre deti od 3 rokov. Tu ide hlavne o prelievanie, váženie, prorovnávanie. Vždy sú použité bezpečné plastové nádobky a pomôcky. 

Pokusy pre deti - bezpečnosť vždy na prvom mieste

Bez ohľadu, ktoré pokusy pre deti si vyberiete, u nás máte istotu, že kupujte vždy bezpečné a overené výrobky od renomovaných producentov. Ak stále váhate ktoré experimenty pre deti vybrať, neváhajte a napíšte nám na info@playlab.sk. Radi vám pomôžeme s výberom.

Keď vyberáte pokusy pre deti vždy zohľadnujte

  • Vek dieťata
  • Záujmy dieťaťa
  • Zručnosti dieťaťa