Projektor nočnej oblohy - domáce planetárium premieta nočnú oblohu na strop alebo steny. Domáce planetárium vzbudí u detí záujem o dianie na oblohe a dobre poslúži aj ako ukľudňujúci žážitok pred zaspávaním.  

Projektor nočnej oblohy - domáce planetárium je skvelým vzdelávacím darčekom pre deti. Na stenu alebo strop premieta hviezdnu oblohu. Vyššie modely simulujú aj rotáciu zeme a môžu zobrazovať aj súhvezdia, planéty slnečnej sústavy a hviezdokopy. 

Niektoré projektory nočnej oblohy majú aj automatický časovač na vypnutie premietania. Takže skvele poslúžia aj pri zaspávaní detí. Modely s časovačom sa automaticky vypínajú po 15/30/60 minútach. Pre detaily prosím pozrite popis pri každom modeli.

Ďalšie domáce planetáriá majú voliteľné farby projekčného svetla a diaľkové ovládanie pre väčší komfort ovládania.

Projektor nočnej oblohy - podmienky použitia

Domáce planetáriá sú ideálne na projekciu nočnej oblohy a súhvezdí v zatemnenej miestnosti. Najlepšie výsledky dosiahnete pri umiestnení planetária 1,5 - 2 m od svetlého povrchu, najlepšie od bielej rovnej steny.

Ako vybrať projektor nočnej oblohy?

Pri výbere projektora sa zamerajte sa hlavne na veľkosť premietacj plochy, komfort ovládania (s diaľkovým ovládaními alebo bez neho) a napájanie. Modely projektorov napájané zo siete majú intenzívnejšiu projekciu, ale nemajú mobilitu a mino dosahu elektrickej siete ich nevyužijete. 

Čo prinesie projektor nočnej oblohy do dmácnosti

Domáce planetárium s projekciou poteší deti aj dospelých. Do domácnosti prinesie:

  • Relaxačnú pokojnú atmosféru 
  • Upokojenie pre deti pri zaspávaní a oddychu
  • Kus hviezdnej oblohy do izby
  • Príjemné intímne osvetlenie

Bez ohľadu ktorý projektor nočnej oblohy z našej ponuky si vyberiete, vždy sa jedná o overený produkt renomovaného výrobcu.