Ruské ďalekohľady sú navrhnuté podľa spoločného projektu spoločnosti Levenhuk Company a ruského Kazanského závodu pre optickú mechaniku. Ruské optické sklo je použité u všetkých ďalekohľadov. 

Rýchle info
Ďalekohľad Levenhuk Heritage PLUS 12x45Ďalekohľad Levenhuk Heritage PLUS 12x45

Ďalekohľad Levenhuk Heritage PLUS 12x45

Nie je na sklade
179,90 €
Vyrobené v Rusku. Pogumovaná hliníková konštrukcia, optická mriežka. Ruské optické sklo BaK-4 s antireflexnou vrstvou.

Tieto ruské ďalekohľady sa stále vyrábajú podľa štandardov pre zbrojný priemysel a testujú sa v najtvrdších pracovných podmienkach. Výroba prebieha v ruskom Kazaňskom závode pre optickú mechaniku. 

Ruské ďalekohľady sú povestné svojou odolnosťou a kvalitou optických prvkov. Optika je umiestnená v odolných kovových konštrukciách. Všetky ruské ďalekohľady sú vybavené popruhom na krk a ochranným puzdrom. Samozrejmosťou je odolnosť proti prachu a vode. 

Konštrukcia ďalekohľadov

Ruské ďalekohľady sú zmáme aj robustnou konštrukciou. Konštrukcia z hliníkovej zliatiny spoľahlivo chráni optiku pred poškodením spôsobeným pádom na zem, otrasom a vibráciami. Spoje sú utesnené a ďalekohľad je tak chránený pred prachom  a vlhkosťou. Ďalekohľady sú určené pre prácu v extrémnych poľných podmienkach. Tieto ďalekohľady sú odolné voči mrazu alebo horúčave - rozsah prevádzkových teplôt je od-40 až do + 50 °C.

Stále ste si nevybrali nový ďalekohľad? Neoslovili vás odolné vojenské ďalekohľady? Prečítajte si náš článok o tom, ako vybrať ďalekohľad

Klinite na link ďalekohľady, ak si chcete pozieť celý sortiment ďalekohľadov.