Podložné sklíčka a krycie sklíčka pod mikroskop využijete pri príprave vlastných preparátov. Najdôležitejšími vlastnosťami krycích a podložných sklíčok pod mikroskop je kvalita a homogenita optického skla, z ktorého sú vyrobené. Podložné a krycie sklíčka slúžia na korektné umiestnenie vzorky pod objektív mikroskopu. Krycie sklíčko slúži na prekrytie preparátu tak, aby sa dali skúmať priehľadné vzorky pod mikroskopom.

Rýchle info
Podložné sklíčka pod mikroskopPodložné sklíčka Discovery balenie

Podložné sklíčka Discovery 50

Na sklade
10,56 €
Podložné sklíčka pod mikroskop sú vyrobené z kvalitného optického skla a majú leštené hrany. Hrúbka: 1,0 - 1,2 mm. Sklíčka sú vhodné pre…
Rýchle info
Sklicka pod mikroskop - balenie 50 ksSklicka pod mikroskop

Podložné sklíčka do mikroskopu G50, 50ks

Nie je skladom
9,50 €
Vysoko transparentné podložné sklíčka do mikroskopu na prípravu preparátov. Leštené hrany sú bezpečné a obmedzujú odlesky.

Krycie sklíčka a podložné sklíčka - požiadavky na najvyššiu kvalitu

Krycie sklíčka a podložné sklíčka sú určené na zhotovenie mikroskopických preparátov. Sklíčka zásadne ovplyvňujú kvalitu pozorovania pod mikroskopom. Preto sa vyžaduje iba sklo vysokotransparentné sklo najvyššej kvality. Naše krycie sklíčka a podložné sklíčka sú vysoko transparentné sklíčka vyrobené z kvalitného skla, ktoré je možné použiť s ľubovoľnými modelmi optických mikroskopov vo všetkých vedeckých a priemyselných odboroch a pre amatérsky výskum.