Vytvorte si doma vlastný kúsok záhrady. Smart kvetináče vám umožnia pestovať bylinky, zeleninu a kvety bez ohľadu na ročné obdobie a svetelné podmienky. Čerstvé bylinky tak máte vždy na dosah. Z kvetináča rovno na tanier. Kvetináče smart garden umožňujú pestovať čerstvé bylinky aj úplným začiatočníkom. Bez námahy.

Žiadna položka

Smart kvetináče Smart Garden - čerstvé bylinky máte na dosah ruky

Inteligentný kvetináč Smart Garden vám umožní pestovať kvety, bylinky a zeleninu počas celého roka. Pestujte čerstvé rastlinky bez pesticídov, chémie a bez ohľadu na ročné obdobie. Smart kvetináče majú LED osvetlenie s minimálnou spotrebou energie, takže kvetináč nie je potrebné umiestňovať na parapet. Rastlinky tak môžete bezstarostne pestovať počas celého roka.

Smart kvetináč je systém, ktorý sa postará o výživu rastlín a zabezpečí optimálne osvetlenie. Vy musíte raz za čas doliať vodu na zabezpečenie dostatočnej vlahy. 

Ako fungujú smart kvetináče Smart garden

Inteligentné kvetináče fungujú veľmi jednoducho v troch krokoch:

  • Vložte kapsulu s pôdou a semienkami do kvetináča
  • Pridajte vodu do zásobníka
  • Zapojte kvetináč do elektrickej siete

Kapsula obsahuje všetky potrebné živiny. Kvetináč sa postará o optimálne osvetlenie. Vy raz za 3 týždne dolejete do zásobníka vodu. Na strane kvetináča je plavák, ktorý signalizuje úroveň vody, ktorá je v zásobníku.

Pôda v kapsuliach pre inteligentné kvetináče

Kapsuly s pôdou a semienkami sú inšpirované technológiu NASA a predstavujú ideálne prostredie pre rast rastlín. Pôda má rovnakú hustotu a čo zabezpečuje rovnomerné rozvádzanie vlhkosti. Ideálne zloženie pôdy umožňuje pestovanie rastlín v smart kvetináčoch smart garden bez pesticídov, chemikálií a stimulátorov rastu a ďalších chemických látok. Led osvetlenie kvetináča zabezpečuje svetlo v idelálnej vlnovej dĺžke a dostatočnom čase. Preto môžete rastlinky v smart kvetináčoch pestovať celoročne. 

Pôda v kapsuliach zabezpečuje ideálne podmienky pre rast vďaka rovnomernému uvoľňovaniu živín a ideálnemu PH. 

Kapsuly s pôdou a semenami pre inteligentné kvetináče smart garden

Kapsule s pôdou a semenami sú vyrobené z biologicky degradovateľné. Nemusíte sa obávať, že po skončení životného cyklu rastlinky budete do odpadu vyhadzovat plastové kapsule, ktoré sa v prírode budú rozkladať storočia.