Stavebnice pre deti sú vhodné pre všetky kategórie detí. Detské stavebnice prispievajú výraznou mierou k rozvoju detských zručností. Stavebnice vyberajte podľa veku. U nás nájdete jendoduché stavebnice pre najmenšie deti aj elektronické stavebnice aj stavebnice áut na diaľkové ovládanie.

Rýchle info
Stohovacie kamene pre detiStohovacie kamene

Stohovacie kamene Sweet Cocoon Janod

Do 5-7 dní
38,48 €
Stohovacie drevené kocky v tvare kameňov pre deti od 2 rokov. Súprava obsahuje 20 ks drevených "kameňov" rôznych veľkostí a rôznych tvarov.

Stavebnice pre deti - najobľúbenejšia kategória hračiek

Kategória stavebnice pre deti patrí medzi najobľúbenejšie. Nájdete tu stavebnice pre chlapcov a dievčatá v rôznom veku. Použite filter a vyberte si stavebnicu pre vaše dieťa. Stavebnice pre deti sú vhodné hračky pre zmyslový rozvoj detí v rôznom veku. Veľkosť, zložitosť, počet dielov, použité materiály - to všetko je zohľadnené pri výbere stavebnice podľa veku dieťaťa. 

Detské stavebnice môžu byť zábavou aj pre dospelých

Stavebnice pre deti sú skupinou hračiek pri ktorých sa dobre zabavia okrem detí aj rodičia. Veľkou výhodou stavebníc je, že väčšinou umožňujú stavanie podľa návodu a zároveň aj stavanie podľa vlastnej fantázie. Bez ohľadu či deti aj rodičia stavajú tak, alebo onak, stavebnice rozvíjajú detskú kreativitu, zručnosť aj trpezlivosť. Stavebnice pre deti majú jednu veľkú výhodu oproti niektorým iným hračkám - výsledok je hmatateľný a dá sa ním pochváliť pred kamarátmi, rodinou, alebo spolužiakmi.

Akú výhodu majú stavebnice pre deti

Často sa stane, že čaru stavebníc podľahnú okrem samotných detí aj rodičia a strarí rodičia. Stváva sa potom, že výsledná stavba, objekt, alebo auto je výsledkom spoločného úsilia celej rodiny. A povedzte, čo sa cení viac, ako čas strávený spoločne s deťmi?

U nás nájdete stavebnice pre deti od úplne najjednoduchších kociek až po sofistikované stavebnice Merkur. Niektoré z nich majú fuknčné prevody a elektromotory. Všetky stavebnice pre deti ktoré ponúkame, sú od renomovaných výrobcov, preto sú bezpečené.

Ako vybrať detské stavebnice

Stavebnice pre deti vyberajte podľa toho, čo detí baví. Bavia ich autá, alebo ziveratá? Pri veľkosti - počte dielov zohľadňujte vek dieťaťa. Príliš komplikované stavebnice pre deti vo veku dve, tri roky môžu deti odradiť. Ak ste si stále nevybrali tú vašu stavebnicu, napíšte nám na info@playlab.sk. Radi vám pomôžeme s výberom detskej stavebnice.