Edukačné hračky pre deti - TUBAN
Sme špecialisti na edukačné hračky pre deti. Tento typ hračiek je skvelý pretože kombinuje zábavu a poznávanie. Deti hravou formou nadobudnú nové zručnosti, skúsenosti a vedomosti.
Sada na výrobu slizu Vesmír XL
Sada na výrobu slizu Chameleón XL
Sada na výrobu slizu s dynamickým pieskom XL
Sada na výrobu slizu Glow in the dark XL
Sada na výrobu slizu Obláčik XL
Sada na výrobu slizu Melón XL
Sada na výrobu slizu Jahoda XL
Sada na výrobu slizu Cookie XL
Kreatívna sada na výrobu slizu
Sada na výrobu slizu Alien XL
Sada na výrobu slizu Magická ružová XL
Objavte edukačné hračky pre deti. Obľúbené pokusy, pozorovania, experimenty, či chov a pozorovanie motýľov s motýľou záhradou. Edukačné hračky prinášajú poznanie a zábavu v jednom a deti zaujmú aj vzdelajú.
Ktoré edukačné hračky pre deti vybrať?
Keď vyberáte edukačné hračky pre deti, vždy zohľadňujte vek dieťaťa. To čo nadchne štvorročné deti pravdepodobne nezaujme sedemročného školáka. Absolútne najobľúbenejším produktom medzi edukačnými hračkami je Motýlia záhrada (motýlia farma) pre deti. Deti počas niekoľkých týždňov pozorovania doma, alebo triede zblízka spoznávajú životný cyklus motýľov. V "priamom prenose" najprv pozorujú neuveriteľne rýchly rast húseničiek v nádobke. Potom pozorujú zakuklenie húsenice, keď sa behom pár hodín stane z neposednej húseničky nehybná kukla. Následne deti pozorujú vyliahnutie motýľov - čo je fantastický zážitok pre deti aj dospelých! Po pár dňoch pozorovania a kŕmenia celý proces končí vypustením motýľov do prírody. Motýlia záhrada patrí medzi edukačné hračky, ktoré zaujmú deti od 4 do 15 rokov. Pri výbere iných pozorovaní, pokusov a experimentov zvažujte vek, pre ktorý sú dané edukačné hračky určené.
Sú edukačné hračky určené len pre mš a zš?
V našej praxi sa často stretávame s názorom, že edukačné hračky sú určené pre vzdelávanie detí v materských školách a základných školách. Ale prečo nepodporiť rozvoj a detské zručnosti doma? V materskej a základnej škole deti aktivity zdieľajú v rámci triedy, či skupiny. Často sa tak na ne napríklad pri pokusoch nedostane rad, alebo nemajú dosť času "užiť" si daný experiment alebo pokus. Toto pri edukačných hračkách používaných v domácom prostredí nehrozí. Dieťa sa danému experimentu, pozorovaniu, aktivite môže venovať presne tak dlho, ako ho to baví. Ak chce k pokusu vrátiť a zopakovať ho, tak ho proste zopakuje.
Edukačné hračky sú vynikajúcim prostriedkom, ako prirodzenou formou dosiahnuť, aby sa dieťa samo učilo a rozvíjalo hravou formou. Takýto rozvoj zručností a vedomostí bude pre deti zábavné a poučné zároveň.