Hotové mikroskopické preparáty šetria váš čas a umožnia okamžite začať s pozorovaním. Vysoká kvalita preparátov a ich odolnosť zabezpečí dlhodobé pozorovanie v konzistenej kvalite. K dispozícii sú kvalitné preparáty pod mikroskop zo sveta rastlín aj živočíchov. Hotové mikroskopické preparáty sa skvele hodia pre študentov, do školských laboratórií, aj do materských škôl.

Rýchle info Pre dievčatá Pre chlapcov
Preparáty pod mikroskop - BukiPreparáty pre mikroskop 20ks

Preparáty pre mikroskop 20ks

Na sklade
17,28 €
20 mikroskopických preparátov pripravených na pozorovanie. Bezpečné a praktické preparáty umožnia okamžité pozorovanie mikrosveta.

Hotové mikroskopické preparáty sa skvele hodia pre študentov, do školských laboratórií aj do materských škôl.  Ich obrovskou výhodou je bezpečnosť, úspora času aj vysoká odolnosť pripravených vzoriek. Stačí ich jednoducho umiestniť na pozorovací stolček mikroskopu a môžete začať s pozorovaním.

Pripravené mikroskopické preparáty šetria čas

Jednou z najdôležitejších úloh vo svete mikroskopie je príprava kvalitných preparátov. V prípade detí a študentov je často úlohou rodičov a učiteľov pripraviť kvalitné preparáty na pozorovanie pod mikroskopom. Pripravené mikroskopické preparáty šetria čas rodičov aj učiteľov a zabezpečia konzistenciu pozorovaných objektov pre všetky deti.

Hotové mikroskopické preparáty sú bezpečné

Prípava vzoriek na pozorovanie pod mikroskopom často vyžaduje prácu so žiletkou, skalpelom, či mikrotomom. Narezané preparáty sú následne prenesené na sklíčka, ktoré sú krehké a môžu sa lámať. Pripravené trvalé mikroskopické preparáty naopak nepredstavujú pre deti žiadne nebezpečenstvo. Časom sa deti samé naučia ako s hotovými preparátmi manipulovať a ako ich umiesniť na stolík mikroskopu.  

Pripravené preparáty pod mikroskop - okamžité pozorovanie pod mikroskopom

Uvažujete nad kúpou mikroskopu pre vašu ratolesť? Mikroskop je skvelým darčekom pre deti. Rovnako je dôležité myslieť na to, čo budú deti pod mikroskopom pozorovať. Ak kupujete mikroskop ako darček pre dieťa alebo študenta, odorúčame prikúpiť aj pripravené mikroskopické preparáty.

Stále vyberáte trvalé mikroskopické preparáty?

Ak si stále neviete vybrať preparáty pod mikroskop, odporúčame sústrediť sa na preparáty podľa záujmov dieťaťa, resp. zamerania štúdia. K dispozícii sú pripravené preparáty zvierat, rastlín, alebo mikroskopické živočíchy žijúce vo vode.