Rýchle info
Drevená vláčiková dráha LondýnDrevená vláčiková dráha Londýn

Drevená vláčiková dráha Londýn

Na sklade
174,97 €
Obrovská vláčiková dráha Londýn poteší malých aj veľkých. Obsahuje 120 dielov a je kompatibilná s inými drevenými vláčikovými dráhami.…

Vláčiková dráha pre deti je skvelou voľbou. Je to užitočná hračka, ktorá sa podieľa na rozvoji jemnej motoriky, logického myslenia a kreativity. Stavanie koľajníc a hra s vláčikmi poskytne deťom spústu zážitkov a množstvo podnetov. 

Vláčiková dráha je zábava pre celú rodinu

Upozornenie - vláčiková dráha sa ľahko stane nielen obľúbenou hračkou pre chlapcov a dievčatá, ale rýchlo jej čaru prepadnú aj oteckovia. Deti si pri spájaní koľajníc precvičia jemnú motoriku, zažijú veľa zábavy. Pre menšie deti je vláčiková dráha aj skvelým prostriedkom rozvoja rečových schopností pri vymýšľaní príbehov a popisovaní situáciíí, ktoré pri hre s vláčikmi vznikli. Pri výbere sa okrem materiálu zamarajte aj na rozmery poskladanej vláčikovej dráhy.

Najobľúbenejšia je drevená vláčiková dráha

Najobľúbenejšie sú drevené vláčikové dráhy. Tento prírodný materiál je odolný a vydrží veky. Často sú však drevené vláčikovdráhy kombinované s plastovými doplnkami, ktoré zabezpečia ešte viac zábavy. K takýtmo doplnkom patria napríklad výhybky, tunely a rôzne prejazdy s prekážkami.

Vláčiková dráha môže rásť spolu s vašim dieťaťom

Vláčikové dráhy majú množstvo doplnkov, ktorými sa dajú rozširovať a môžu tak rásť spolu s deťmi. Výhybky, priecestia, stanice to všetko sa dá postupne dopĺňať do väčšiny vláčikových dráh. Rovnakým spôsobom samozrejme môžete rozširovať aj rušne a vagóny. Na začiatok postači deťom na hranie 1 súprava. S postupným rozširovaním sa môže poče vláčikov rozrastať

Ako vybrať vláčikovú dráhu

Prvým kritériom výberu je vek dieťata. Pre najmenšie deti sú ideálne jednoduchšie vláčikové dráhy s vačšími prvkami a množstvom farieb. Staršie deti ocenia aj príslušenstvo - výhybky, stanice, či rušne na batérie. Našim tipom je vybrať drevenú vláčikovú dráhu, ktorú je možné rozširovať o rôzne doplnky. Takto vláčiková dráha rastie spolu s dieťaťom.